TAKSISTI koji rade na području Kaštela i aerodroma ostali su zgroženi postupkom vozača ilegalnog taksija koji je gostima naplatio prevoz od hotela u Splitu do aerodroma čak 900 kuna (oko 14.116,00 dinara) , dok je, napominju taksisti, realna cena takve vožnje oko 300 kuna (oko 4.705,00 dinara).
Povezane vesti
KOD PETRINJE SE OTVORILO 140 RUPA: Tlo ne miruje, posledice niza zemljotresa se još uvek osećaju
U MEČENČANIMA kraj Petrinje otvorila se i 140. rupa, odnosno urušna vrtača, koje su nastale nakon zemljotresa koji su pogodili to područje.
22. 08. 2021. u 17:34
VELIKI POŽAR KOD SUKOŠANA: Vatrenu stihiju gase i tri kanadera
VELIKI požar izbio je danas oko 15:30 kod Sukošana u zaseoku Viterinci u Gornjim Raštanima. U gašenju vatrene stihije učestvuju i tri kanadera.
21. 08. 2021. u 17:29
Najnovije iz rubrike
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
FRANCUSKA ZATRAŽILA VANREDNO ZASEDANJE SAVETA BEZBEDNOSTI UN, MAKRON PORUČUJE: Iransko pitanje može da se reši samo diplomatskim putem
Francuska je uz sve zemlje koje su pogođene iranskim odgovorom ili su njime ugrožene, kada je reč o njihovom teritorijalnom integritetu i suverenitetu.
28. 02. 2026. u 22:50
TRAMP ZVANIČNO OBJAVIO: Ali Hamnei je mrtav, snažno i precizno bombardovanje će se nastaviti onoliko dugo koliko bude potrebno
Američki predsednik Donald Tramp objavio je na društvenoj mreži Truth Social da je vrhovni vođa Irana, ajatolah Ali Hamnei, mrtav. Njegovu objavu prenosimo u celosti.
28. 02. 2026. u 22:46
OVO SU SEDMORICA UBIJENIH VISOKIH IRANSKIH VOJNIH ZVANIČNIKA: Eliminisani u udarima Izraela i SAD (FOTO)
U VAZDUŠNIM napadima koje su izvršili Izrael i Sjedinjene Američke Države na Iran eliminisana su sedmorica visokih zvaničnika iranskog ministarstva odbrane.
28. 02. 2026. u 22:34
CRVENI NIVO UPOZORENJA ZA SRBE U VIŠE DRŽAVA: MSP upravo izdalo važno uputstvo za naše ljude u grotlu rata u Iranu
DRŽAVLjANIMA Srbije koji se nalaze u Iranu, Izraelu, Ujedinjenim Arapskim Emiratima, Kataru, Kuvajtu i Bahreinu savetuje se da sačuvaju pribranost i postupaju smireno, da prioritetno posvete pažnju ličnoj bezbednosti, dosledno se pridržavaju preporuka i uputstava lokalnih vlasti, kao i da redovno prate obaveštenja nadležnih diplomatsko-konzularnih predstavništava Srbije, saopštilo je večeras Ministarstvo spoljnih poslova Srbije.
28. 02. 2026. u 22:22
Komentari (0)