HAOS U HRVATSKOJ: Gužve na pumpama zbog najavljenog poskupljenja goriva
07. 03. 2022. u 19:47
NA BENZINSKIM pumpama u susednoj Hrvatskoj, tokom celog dana vlada potpuni haos.
Povezane vesti
PLENKOVIĆ OBJAVIO NOVE CENE GORIVA: Situacija u Hrvatskoj sve lošija
HRVATSKI premijer Andrej Plenković najavio je nove mere nakon sednice Užeg kabineta, ističući da je povod najnoviji rast cena energenata na svetskom tržištu usled rata na Bliskom istoku.
23. 03. 2026. u 12:17
Najnovije iz rubrike
"UPALI SMO U RUSKU 'FLOTU U SENCI'" Makron objavio dramatičan snimak - francuski komandosi se spustili sa helikoptera (VIDEO)
Kako navode francuske vlasti, brod je plovio po "lažnom kamerunskom zastavom".
25. 06. 2026. u 15:33
HRVATSKA "U CRVENOM": Izdato važo upozorenje građanima
DRŽAVNI hidrometeorološki zavod Hrvatske (DHMZ) izdao je danas nova upozorenja na toplotni talas koji će u narednim danima zahvatiti gotovo celu zemlju, a vrhunac se očekuje u ponedeljak kada će, prema prognozama, većina Hrvatske biti pod crvenim meteoalarmom.
25. 06. 2026. u 15:21
ZEMLJOTRESI U VENECUELI ZBRISALI SVE PRED SOBOM: Više od 10.000 nestalih i jezive scene na ulicama
VIŠE od 10.000 ljudi prijavljeno je kao nestalo nakon zemljotresa koji su pogodili Venecuelu tokom prethodne noći, pokazuju podaci sa internet stranice uspostavljene za evidenciju nestalih osoba, koju su na internetu, uključujući i platformu X, podelili lideri venecuelanske opozicije.
25. 06. 2026. u 15:03
"TAMO NIKADA NIJE BILO SPORAZUMA" Rubio o razgovorima SAD i Rusije u Enkoridžu
SJEDINjENE Američke Države i Rusija su na sastanku u Enkoridžu razgovarale samo o predlozima, a ne o konačnom sporazumu o Ukrajini, izjavio je američki državni sekretar Marko Rubio.
25. 06. 2026. u 14:46
MERC IMA IDEJU: Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKI kancelar Fridrih Merc pozvao je danas Rusiju da uđe u mirovne pregovore i zamrzne liniju fronta u Ukrajini.
25. 06. 2026. u 14:40
Sasa
07.03.2022. 20:59
Evo da dam dodatak vesti svez iz Hr od pre sat vremena. Normalnog eurodizela po 11,52hrk nema nigde. Iskljucivo eurodizel plus iliti skupi po 12,41hrk. A to je cena koja ce biti od sutra za standardni eurodizel. Garantujem da nedaju obican kako bi ga sutra prodavali za skuplje. Gde su sad inspekcije da reaguju?