"KREMLJENKO S PANTOVČAKA!" Leti perje u Hrvatskoj u obračunu HDZ i Milanovića

Novosti online

17. 03. 2022. u 17:21

VLADAJUĆA Hrvatska demokratska zajednica (HDZ) saopštila je danas dve, kako se navodi, "loše vesti" predsedniku Zoranu Milanoviću, kojeg su nazvali "Kremljenkom s Pantovčaka".

КРЕМЉЕНКО С ПАНТОВЧАКА! Лети перје у Хрватској у обрачуну ХДЗ и Милановића

Predsednik i premijer Hrvatske

U objavi na Fejsbuku iz HDZ su Milanoviću poručili da su američke vazdušne snage rasporedile dva borbena aviona F16 u vazdušnoj bazi Pleso, kao podršku hrvatskim saveznicima i kolektivnoj odbrani NATO u jugoistočnoj Evropi.

Takođe, poručili su da je zbog "brutalne agresije na Ukrajinu, ubijanja civila i dece, razaranja bolnica i kršenja ljudskih prava, Ruska Federacija izbačena iz Saveta Evrope nakon 26 godina članstva".

- Savet Evrope ističe da će i dalje stajati uz Ukrajinu u borbi protiv agresora i da se odluka o izbacivanju odnosi na ruski režim, a ne na ruski narod, koji i dalje pripada evropskoj porodici - stoji u objavili HDZ-a.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (2)

DR NOVOSTI: Revolucija u transplantaciji kose