TELO IZVUČENO IZ SANE: Muškarac nađen mrtav u Sanskom Mostu, čeka se obdukcija i identifikacija
U SANSKOM u naselju Hrustovo, danas je u reci Sani uočeno je telo na dubini od metar i po.

Foto: Srna
Uviđaj je na mestu nesreće završen.
Ovu informaciju je potvrdio Adnan Beganović, portparol MUP USK.
– Radi se o muškoj odrasloj osobi. Identitet je i dalje nepoznat. Telo je prebačeno na Odeljenje patologije u JZU Opštu bolnicu u Sanskom Mostu. Sutra će se izvršiti obdukcija i utvrđivanje identiteta. Trenutno nema prijava nestanka osobe – rekao je Beganović .
Okolnosti nesreće, te kako je došlo do utapanja i dalje nisu poznate.
(Dnevni Avaz)
Preporučujemo

MAJKA I SIN SE UTOPILI NA ADI? Izvučena dva tela, ostavili oproštajno pismo!
19. 06. 2022. u 22:56

UKRAJINA IZDALA UPOZORENjE: Rusi će noćas lansirati raketu koja može da nosi nuklearno oružje
RUSIJA planira „trenažno“ lansiranje interkontinentalne balističke rakete RS-24 „Jars“ u noći između 18. i 19. maja, saopštila je ukrajinska vojna obaveštajna služba (GUR) 18. maja.
18. 05. 2025. u 15:55

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

DOSTA CENZURE I ĆUTANjA Evrosong skandal, oglasio se premijer Španije: "A Rusiju ste mogli?"
DVOSTRUKI aršini...
19. 05. 2025. u 19:03
Komentari (0)