ZORAN MILANOVIĆ RAZOČARAN: Za ovo nema opravdanja
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović obišao je požarom pogođeno područje u Zatonu kod Šibenika.
Foto: EPA/FILIP SINGER
- Ovo se nije smelo dogoditi, odgovoran je onaj koji time upravlja - rekao je predsednik Hrvatske i dodao da za ovo nema opravdanja.
Milanović je rekao da nedostaje dobrovoljaca.
- Ljudi dolaze da rade iz drugih zemalja, ali ajde vi ovde izgorite za 5.000 kuna. U vladi više razmišljaju kako će oštetiti državu. Oni bi trebalo da plate plate više dobrovoljcima. Ja ne kažem da nije napravljeno ništa, ali nije napravljeno dovoljno - rekao je predsednik Hrvatske.
Podsećamo, u sredu je izbio veliki požar između Vodica i Šibenika.
Vatru je gasilo preko 200 vatrogasaca, gorele su kuće, a stanovništvo je evakuisano brodovima.
Vatrogasci su tokom noći uspeli da ga stave pod kontrolu.
Preporučujemo
USKORO KRAJ SUKOBA? Ruski zvaničnik govorio o završetku rata sa Ukrajinom
15. 07. 2022. u 07:51
"SPREMA SE OFANZIVA" Britanci izneli predviđanja sledećih ciljeva Rusa u Ukrajini
15. 07. 2022. u 09:13 >> 09:18
PUTIN O ISPORUCI "TOMAHAVKA": Ako Ukrajina napadne oružjem dugog dometa, odgovor će biti zapanjujući
AKO Ukrajina pokrene napade oružjem dugog dometa na Rusiju, odgovor će biti zapanjujući, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
23. 10. 2025. u 17:59
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)