PRONAĐEN BEOGRAĐANIN: Izgubio se posle saobraćajne nesreće
FOČANSKI policajci su zahvaljujući brzoj reakciji, pretraživši teren zajedno sa porodicom, pronašli M.D. iz Beograda.

Foto: PU Istocno Sarajevo
Policijskoj upravi Foča je u utorak prijavila porodica M.D. da je imao saobraćajnu nesreću u ponedeljak, oko 21.20 časova.
Na području Šćepan polja je ostvaren kontakt, u utorak, putem telefona.
M.D. nije znao gde se tačno nalazi.
Operativnim radom lociran je telefon i utvrđeno je da se nalazi na području Šćepan polja.
Nakon višečasovne potrage, policijski službenici su oko 07.20 časova pronašli M.D i, uz pomoć pripadnika Civilne zaštite Foča, pružili mu pomoć.
Daljim radom utvrđeno je da se na magistralnom putu Šćepan polje – Foča, u mestu Dučeli, u ponedeljak, oko 21.20 dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj je jedna osoba dobilo teže telesne povrede, pa je zadržan na lečenju u Univerzitetskoj bolnici Foča.
Uviđaj su uradili policijski službenici Policijske stanice za bezbednost saobraćaja.
BONUS VIDEO:
TURSKA GLAVA NA VRHU BREGA: U Vršačkim planinama otkriveno dvadesetak likova ljudi i životinja

DRAMA NA NEBU: Zemlja koja se graniči sa Srbijom digla borbene avione zbog ruskih dronova
U RUMUNIJI je bila proglašena vazdušna uzbuna u okrugu Tulča zbog masovnog napada ruskih dronova na Ukrajinu, saopštilo je danas rumunsko Ministarstvo odbrane.
02. 07. 2025. u 11:13

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (0)