U RS I BiH DAN ŽALOSTI: Trostruko ubistvo zavilo Gradačac u crno
ZBOG trostrukog ubistva u Gradačcu, u Republici Srpskoj i Federaciji BiH danas je Dan žalosti, prenosi RTRS.

Foto: Printskrin/Instagram
Pre pet dana Nermin Sulejmanović pretukao je i ubio nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović, a zatim još dva muškarca, oca i sina, pa izvršio samoubistvo.
Pod istragom je više policijskih službenika, a formiran je i predmet protiv sudije koja nije odredila Sulejmanoviću meru zabrane prilaska nevenčanoj supruzi. Vlada Republike Srpske i Vlada Federacije Bosne i Hercegovine donele su u ponedeljak odluke o proglašenju 16. avgusta za Dan žalosti.
Savet ministara Bosne i Hercegovine na hitnoj telefonskoj sednici u ponedeljak nije izglasao odluku o proglašenju Dana žalosti na teritoriji cele zemlje.
BONUS VIDEO: JEZIV SNIMAK LIKVIDACIJE - Kamere zabeležile trenutak kada je Jorović ubijen u Altini
Preporučujemo

GRADAČAC TUGUJE: Danas sahrana oca i sina koje je ubio Nermin Sulejmanović
15. 08. 2023. u 09:13

OVE JESENI ĆE IM IĆI SVE OD RUKE: Četiri znaka čeka velika sreća u naredna 3 meseca
15. 08. 2023. u 16:54

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

ISTINA O BEBEKOVOM POREKLU: Demantovao pogrešne informacije
PEVAČ Željko Bebek proslavio se u bendu Bijelo dugme, a onda je nizao uspehe i u solo karijeri. On je decenijama na javnoj sceni, a malo ko zna da njegovo ime nije Željko.
25. 06. 2025. u 16:30
Komentari (0)