LAVROV MOŽE DA DOLETI? Vlada Severne Makedonije donela odluku o sletanju ruskih aviona
VLADA Severne Makedonije odlučila je da ovlasti nadležna ministarstva da samostalno odlučuju o izdavanju dozvole za prelet i sletanje ruskog aviona tokom 30. sastanka šefova diplomatija članica OEBS-a u Skoplju koji se održava u periodu od 29. novembra do 1. decembra, saopštilo je makedonsko Ministarstvo spoljnih poslova.

Foto AP
Ministarstvo spoljnih poslova Severne Makedonije trebalo bi da odluči o izdavanju dozvole za prelet i sletanje ruskog avionam, prenosi makedonska agencija MIA.
Reč je o dozvoli za sletanje ruskog aviona kojim bi na sastanak ministara spoljnih poslova članica OEBS-a trebalo da doleti šef ruske diplomatije Sergej Lavrov.
(Sputnjik)
Preporučujemo

AMERIKA BESNA ZBOG ODBIJANjA KIJEVA DA PRIZNA RUSKE TERITORIJE: Evo zašto su propali pregovori u Londonu
PREGOVORI o okončanju konflikta u Ukrajini, koji su trebali biti održani danas u Londonu na nivou ministara spoljnih poslova Velike Britanije, SAD, Francuske, Nemačke i Ukrajine, odloženi su nakon što su američki zvaničnici otkazali učešće.
23. 04. 2025. u 16:24

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

TUGA NA RTS-u: Voditeljka Dnevnika slomljena, oprostila se od koleginice: "Mirno spavaj, neću te zaboraviti" (FOTO)
"MIRNO spavaj, a ja te nikada neću zaboraviti..."
23. 04. 2025. u 13:02
Komentari (0)