ZA RUBRIKU VEROVALI ILI NE: Probio ogradu, sleteo s nadvožnjaka, pao na krov i prošao sa lakšim povredama
JEDNA osoba lakše je povređena u nesreći koja se jutros dogodila u Istri, a svima je neverovatno da je neko u ovakvom udesu mogao da prođe sa lakšim povredama.

Foto: Shutterstock/Ilustracija
- Oko 2.40 sati, na lokalnom putu od mesta Radini u smeru Brtonigle, 54-godišnji državljanin Hrvatske upravljao je automobilom pulskih registarskih oznaka, te je usled neprilagođene brzine i oštre pregledne krivine ulevo, izgubio kontrolu nad vozilom i kod nadvožnjaka udario u metalnu zaštitnu ogradu. Nakon toga nastavio je vožnju i udario u metalne nosače žičane ograde, nastavio je nizbrdo i s nadvožnjaka je automobilom sleteo na kolovoz Istarskog ipsilona - javlja PU istarska, piše Glas Istre.
U nesreći je vozač zadobio lakše telesne ozljede, ali je preventivno prevezen u pulsku Opštu bolnicu.
Vozač nije bio pod uticajem alkohola, a protiv njega će biti izdat opšti prekršajni nalog, rekli su iz OKC-a Policijske uprave istarske.
BONUS VIDEO: HAOS U CENTRU KRUŠEVCA: Kamion se zakucao u zgradu RFZO
Preporučujemo

SUROV ŽIVOT SRPSKIH POVRATNIKA NA BANIJI: Hrvatska zatvara oči pred mukom starih i nemoćnih (VIDEO)
22. 12. 2023. u 22:29 >> 15:34

DRAMA U KOMŠILUKU: Evakuisani đaci iz škole, sumnja se da je ovo razlog
22. 12. 2023. u 12:09

AMERIKA BESNA ZBOG ODBIJANjA KIJEVA DA PRIZNA RUSKE TERITORIJE: Evo zašto su propali pregovori u Londonu
PREGOVORI o okončanju konflikta u Ukrajini, koji su trebali biti održani danas u Londonu na nivou ministara spoljnih poslova Velike Britanije, SAD, Francuske, Nemačke i Ukrajine, odloženi su nakon što su američki zvaničnici otkazali učešće.
23. 04. 2025. u 16:24

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

TUGA NA RTS-u: Voditeljka Dnevnika slomljena, oprostila se od koleginice: "Mirno spavaj, neću te zaboraviti" (FOTO)
"MIRNO spavaj, a ja te nikada neću zaboraviti..."
23. 04. 2025. u 13:02
Komentari (0)