"OTVORENIH OČIJU ČEKAM SVOJ KRAJ" Mikica odrasla u domu, radila po 15 sati dnevno i sada nema novca za lečenje od raka materice (VIDEO)
MIKICA Vujanović odrasla je u domu za nezbrinutu decu u Tuzli.

Foto: Printskrin YT/Srećko Stipović
Roditelji su je se odrekli, a nakon navršenih 16 godina ona odlazi u svet trbuhom za kruhom.
S majkom se nije videla ni čula punih 35 godina. Ceo život borila se da preživi. Radila je razne poslove i po 15 sati dnevno da bi danas s dijagnozom raka materice pala u postelju.
Ona je podstanarka u Travniku. Nikada je poslodavci nisu prijavljivali, niti joj plaćali zdravstveno i penzisjko osiguranje.
Nema nikakvih primanja i kako kaže otvorenih očiju čeka svoj kraj.
Da bi se lečila u inostranstvu potreban joj je novac, ali pre toga i zdravstvene nalaze koji mnogo koštaju, a Mikica nema para.
- Jedna od najtužnijih priča koje sam snimio u svojoj novinarskoj karijeri - poručio je novinar Srećko Stipović.
Želja joj je uvek bila, kako kaže, da studira fakultet. Ističe da joj je jako teško da traži pomoć, zbog čega je ceo život i radila.
- Ceo život mi je bila borba. Dok su cure curovale, izlazile po disko-klubovima, ja sam radila. Moj privatni život je uvek ispaštao zbog moje borbe. Nema u mom životu ništa svetlo, a sad mi je jedino bitno da preživim - rekla je Mikica.
Svi koji žele da pomognu Mikici mogu to učiniti putem Western union banke na adresu:Mikica Vujanović Ćifluk b.b. 72000 Travnik, BiH.
Mobilni telefon broj +387 60 31 592 50
Devizni račun za uplate iz inostranstva :Addiko bank d.d. Swift code:HAABBA22 IBAN:BA393060523194666232

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)