PUCNJAVA U ZAGREBU: Nekoliko hitaca ispalio na čoveka dok je stajo pored automobila, pa se dao u beg
U ZAGREBU je sinoć, oko 21:45 čaosva na zagrebačkoj Trešnjevci, došlo do pucnjave.

Foto AP
Kako navodi Indeks, u ulici Florijana Andrašeca, zasad nepoznati počinilac iz vatrenog oružja ispalio je nekoliko hitaca u smeru 33-godišnjaka koji je nešto ranije parkirao vozilo i nalazio se pored svog automobila nemačkih registarskih oznaka.
Nakon toga je napad pobegao.
Muškarac u čijem pravcu su ipaljeni hici nije povređen, ali je došlo do oštećenja njegovog kao i jednog parkiranog automobila zagrebačkih registarskih oznaka.
BONUS VIDEO: POTRESNE SCENE IZ BORA: Igračke i cveće za malu Danku - građani se opraštaju od ubijene devojčice
Preporučujemo

DVE ŽENE UBIJENE ZA SAT VREMENA: Jezivi zločini potresli komšiluk, policija na nogama
05. 04. 2024. u 16:20

DRAMA U ŠKOLI U ZAGREBU: Učenik napravio spisak za odstrel, imao i fotografiju oružja
18. 03. 2024. u 19:27

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

"PACOVI POBEGLI" Kako je Pavković govorio posle hapšenja u Sablji: "Najstrašniji je zatvor u otadžbini! Vojska sa atentatom na Vuka nema ništa"
NEKADAŠNjI načelnik Generalštaba Vojske Jugoslavije general Nebojša Pavković preminuo je danas u Beogradu, u 79. godini.
20. 10. 2025. u 18:59
Komentari (0)