PLJUSAK KAKAV MEŠTANI NE PAMTE: Jako nevreme napravilo haos u Hrvatskoj (VIDEO)
VELIKA količina kiše danas je u popodnevnim satima pala na nekoliko lokacija u Istri, u Rijeci i širom Krka.

Foto: Printskrin/Jutjub/Petar Radovan
Prema podacima Istrameta, do 18:00 je sati na području Pazina palo 67 milimetara kiše.
Na području Ročkog polja nedaleko od Buzeta palo je 55 milimetara, a na potezu od Pićana do Batluga palo je između 31 i 36 milimetara kiše. U Rovinju je palo 27 milimetara, 28 milimetara palo je u Balama.
U Rijeci je do 18 sati palo 59 milimetara, a na sjeveru Krka 57 milimetara. Na jugu Krka palo je između 21 i 40 milimetara kiše.
Istramet javlja i da je na najmanje jednom mestu u Pazinu zbog kiše izbila velika poplava koja otežava saobraćaj.
Obilna kiša je u popodnevnim satima padala i u Limskom zalivu.
- Ovakav intenzitet padavina doživeli smo možda dva-tri puta u poslednjih 15 godina - rekao je Istramet.
Prema prognozi Državnog hidrometeorološkog zavoda, nevreme sa grmljavinom u riječkoj regiji, koja obuhvata Istru i severni Jadran, trebalo bi da traje do 20 sati. DHMZ je prognozirao da se na tom području može očekivati 40 i više milimetara kiše.
BONUS VIDEO: MESEC IZNAD POSEJDONOVOG HRAMA: Pogledajte prizor koji ostavlja bez daha
Preporučujemo

OVO JE UBICA IZ DARUVARA: Počinio masakr u Domu za stare pa otišao u kafić (FOTO)
22. 07. 2024. u 14:17

BRUTALNA PORUKA IZ RUSIJE NAKON AMERIČKOG NAPADA: Nekoliko zemalja spremno da preda nuklearno oružje Iranu!
POSLE američkih napada na Iran tokom noći, neke zemlje su spremne da predaju svoje nuklearno oružje Teheranu, napisao je na kanalu Telegram zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev.
22. 06. 2025. u 11:31

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)