PROMENA U BOSNI: Željka Cvijanović od sutra preuzima funkciju predsedavajuće Predsedništva
SRPSKI član Predsedništva BiH Željka Cvijanović preuzima sutra funkciju predsedavajuće Predsedništva.

FOTO: Novosti
Cvijanovićeva će, po principu rotacije, funkciju predsedavajuće Predsedništva BiH obavljati u narednih osam meseci, saopšteno je iz Predsedništva.
Funkciju predsedavajuće Predsedništva preuzeće od člana Predsedništva iz redova bosanskih muslimana Denisa Bećirovića.
(RTRS)
Preporučujemo

DODIK: Srbi jedini čuvari Dejtonskog mirovnog sporazuma u BiH
01. 11. 2024. u 21:47

CVIJANOVIĆ: Bećirović u SB UN nastupa isključivo kao bošnjački član Predsedništva BiH
01. 11. 2024. u 15:48

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

"BRATE, MORAM!" Šta je Bora pred smrt uradio za Željka
POSLE vesti o smrti frontmena grupe "Riblja Čorba", koja je potresla region u septembru prošle godine, mnoge slavne ličnosti oglasile su se kako bi podelile svoje uspomene na Boru Đorđevića.
25. 06. 2025. u 08:29
Komentari (0)