SNAŽAN ZEMLJOTRES POGODIO SLOVENIJU: Osetio se u celoj zemlji

09. 12. 2024. u 07:10

ZEMLjOTRES jačine 3,5 stepeni Rihterove skale pogodio je Sloveniju jutros nešto pre 4.00 sata, saopštila je nacionalna seizmološka služba.

СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО СЛОВЕНИЈУ: Осетио се у целој земљи

Foto: Novosti

Potres koji je registrovan u 3.37 jutros najviše se osetio u Gorenjskoj, jer je epicentar zemljotresa bio otprilike osam kilometara jugozapadno od Škofje Loke, prenose slovenački mediji. Kako je objavila Agencija za životnu sredinu, prema prvim podacima, zemljotres su osetili stanovnici cele Slovenije.

- Procenjujemo da intenzitet (efekat) zemljotresa nije premašio nivo pet prema evropskoj skali zemljotresa (EMS-98) - navodi se u saopštenju agencije. Trenutno nema izveštaja o eventualnoj šteti pričinjenoj usled ovog zemljotresa.

(Tanjug)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

ALBANCI U NEVERICI! Evo šta je hiljade ljudi radilo u centru Barselone (VIDEO)