"DA GORIŠ U PAKLU" Haos na ulicama Kočana - Građani idu ka kući vlasnika diskoteke da je zapale, traže pravdu za žrtve (VIDEO)
SVEGA dan nakon tragedije u diskoteci u Kočanima, u kojoj je najmanje 59 osoba izgubilo život, situacija u ovom gradu na istoku Severne Makedonije potpuno je eskalirala.
Foto: Facebook/Printscreen/Labavko
Čuju se povici "Pravda" i "Da goriš u paklu". Upravo lete kamenice ka policiji. Protesti koji su pre 15 minuta bili mirni, eskalirali su kroz spralu nasilnih incidenata.
Građani su se u jednom momentu uputilu ispred kuće vlasnika diskoteke kako bi je zapalili.
Revoltirani građani započeli su protest na glavnom gradskom trgu, koji je poprimio nasilnu formu, pa je tako, zgrada opštine zasuta jajima, ali i različitim predmetima.
Potom je demoliran automobil vlasnika diskoteke, a kamenicama je zasut njegov lokal u centru grada.
Sve više tinejedžera se spontano priključuje protestima.
(Kurir)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)