PAR NA SAVSKOM NASIPU UŽIVAO U LJUBAVI, A ONDA JE USLEDIO ŠOK: Nepoznati muškarci nasrnuli na auto, intervenisala i hitna pomoć
BLIZAK susret jednog para u gluvo doba noći na nasipu kanala Sava-Odra u Ulici Ćari u Kušancu, na području Velike Gorice nadomak Zagreba, divljački su prekinule nepoznate osobe, pa je par na kraju bio prinuđen da pozove policiju.

Foto: Shutterstock
Oko 1.30 časova, na području Velike Gorice, nepoznati počinioci su prišli Opel Astri zagrebačkih tablica, u vlasništvu jedne firme.
Bez mnogo reči, nasilno su nasrnuli na vozilo i prestravljene osobe koje su se nalazile unutra.
Iz Policijske uprave zagrebačke navode da su počinioci upotrebom tupog predmeta i fizičke sile izvršili razbojništvo nad 29-godišnjim mladićem i 25-godišnjom devojkom. Rezultat razbojničkog prepada pod zvezdama je krađa automobila i drugih predmeta.
Nakon što su pokradeni mladić i devojka zatražili pomoć policije, 29-godišnjak je prevezen u Hitnu pomoć u Velikoj Gorici, gde su mu utvrđene lakše telesne povrede.
(Jutarnji list)

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

VANREDNA SITUACIJA, NAPADNUT TAKMIČAR: "Dignuto" 1.300 policajaca, počeli neredi - eho rata na ulicama Bazela (FOTO)
KAKO bi obezbedile sigurnost tokom Evrovizije, u svetlu povećanog rizika od terorističkih akcija, švajcarske vlasti su angažovale više od 1.300 policajaca, uz dodatne snage iz švajcarske vojske, kao i iz susednih zemalja - Nemačke i Francuske.
12. 05. 2025. u 15:25 >> 16:10
Komentari (0)