DRAMA U ŠKOLI: Maloletnik pretio da će napasti drugog hladnim oružjem
POLICIJSKOJ stanici Centar/PU Tuzla juče je od strane direktorke jedne osnovne škole u Tuzli prijavljeno da je tokom boravka u školi 12-godišnjak verbalno vređao i pretio da će napasti drugog 12-godišnjaka hladnim oružjem.
Foto: Profimedia
Na mesto događaja upućena je patrola policije PS Centar, a o događaju je obavešteno Kantonalno tužilaštvo Tuzlanskog kantona (KTTK), te su već preduzete i dalje se preduzimaju sve potrebne radnje prema uputstvima dežurnog tužioca KTTK-a.
U rad po prijavi uključen je i Centar za socijalni rad Tuzla. U skladu sa odredbama Zakona o zaštiti i postupanju sa decom i maloljtnicima u krivičnom postupku FBiH, Uprava policije MUP TK-a nije u mogućnosti da da više informacija u konkretnom slučaju.
(Avaz)
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)