PRIKLJEŠTIO GA AUTOBUS KOJI JE POPRAVLJAO: Muškarac nastradao u predgrađu Zagreba

Novosti online

21. 09. 2025. u 17:31

U ZAGREBAČKOM predgrađu Sesvete rano jutros smrtno je stradao muškarac kada je popustila dizalica dok je popravljao autobus, saopštila je Policijska uprava u Zagrebu.

ПРИКЉЕШТИО ГА АУТОБУС КОЈИ ЈЕ ПОПРАВЉАО: Мушкарац настрадао у предграђу Загреба

Foto: Shutterstock/Ilustracija

Nesrećni slučaj dogodio se oko 4.50 sati u Sesvetama, dok je muškarac (50), koji je bio vlasnik autobusa, popravljao vozilo zagrebačkih registarskih oznaka, prenosi HINA.

U policijskom saopštenju se navodi da je dizalica popustila i da je autobus priklještio muškarca, koji je potom preminuo na licu mesta.

(Tanjug)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

SRBIJA TRAŽI OPRAVDANJE: Posle šoka i ostavke selektora, „orlovi“ moraju da pobede Andoru!