OPSADNO STANJE U KALESIJI: Lopovi nakon pljačke zlatare pucali na policiju - jedan pljačkaš pronađen mrtav (VIDEO)
U PUCNjAVI koja se rano jutros dogodila u Kalesiji, ranjen je jedan od pljačkaša zlatare, koji je kasnije pronađen mrtav, piše portal sarajevskog Avaza.
Foto: Printscreen
Do pucnjave je došlo nakon pokušaja pljačke zlatare, kada su počinioci zapucali na policajce i pobegli s lica mesta.
Preminulog pljačkaša navodno su iz automobila izbacili ostali počinioci, piše portal.
U Kalesiji je trenutno opsadno stanje, brojne policijske snage su na terenu u potrazi za ostalim počiniocima.
Sarajevski portal Klix objavio je snimak jutrošnje pucnjave u centru Kalesije. Na snimku se vide policijski službenici koji pucaju na vozilo u pokretu, a u kojem su se nalazile osobe koje su pokušale da opljačkaju zlataru.
Iz Uprave policije MUP-a TK jutros nisu mogli da potvrde da li su napadači otvorili vatru na policijske službenike.
To će, rekli su, biti poznato nakon uviđaja.
Za sada nije poznato ima li povređenih osoba u automobilu na koje je pucano.
Za napadačima tragaju brojne policijske agencije na području Tuzlanskog kantona, ali i šire.
U akciju su uključeni i MUP Republike Srpske i Granična policija BiH, a o svemu su obavešteni i kantonalni MUP-ovi.
Policija je blokirala ovo područje i u toku je uviđaj.
(Tanjug)
Preporučujemo
ISPLIVAO NOVI JEZIV SNIMAK: Epstajn juri po kući mlade devojčice (VIDEO)
02. 02. 2026. u 11:43
KATASTROFA NA SKIJALIŠTU: Ovo je SELFI žene pre nego što ju je napao snežni leopard
02. 02. 2026. u 08:43
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)