POSLE OBJAVLJIVANJA SNIMKA: Uhapšene dve osobe sa snimka maltretiranja mladića

Танјуг

30. 08. 2020. u 16:47

HRVATSKA policija uhapsila je dve osobe sa snimka maltretiranja mladića u Kaštelima.

ПОСЛЕ ОБЈАВЉИВАЊА СНИМКА: Ухапшене две особе са снимка малтретирања младића

Foto: Arhiva VN

"U prostorije splitske policije dovedene su dve osobe koje se dovode u vezu s događajem i nad njima je u toku kriminalistička istraga", saopštila je policija.

Hrvatska javnost uznemirena je video snimkom brutalnog maltretiranja mladića koji od jutros kruži društvenim mrežama.

Snimak je navodno nastao u Kaštelima, a na njemu je prikazano kako više mladića maltretira jednog mlađeg muškarca.

U opisu snimka piše da je reč o mladiću s posebnim potrebama, ali ta informacija nije potvrđena.

Sudeći po razgovoru koji se čuje na snimku, napadači su od žrtve zahtevali 2.000 kuna.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.

09. 01. 2026. u 10:22

VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio