U HRVATSKOJ VIŠE OD 1.400 NOVOZARAŽENIH: U Zagrebu duplo manje nego juče a evo i zašto
U ZAGREBU je u poslednja 24 sata registrovano je 211 novih slučajeva korona virusa, što je više nego upola manje u odnosu na dan ranije.

Foto: AP
- Broj novoobolelih danas će biti mnogo manji nego što je bio juče, praktično je prepolovljen - rekao je Zvonimir Šostar, direktor Nastavnog Zavoda za javno zdravstvo Andrija Štampar u Zagrebu.
Šostar smatra da nije u pitanju broj testiranih, već veruje da su građani počeli da se pridržavaju zaštitnih mera.
Prema nezvaničnim podacima, u celoj Hrvatskoj je danas registrovano više od 1.400 zaraženih korona virusom.
Preporučujemo

SVADBUJU, A LEKOVA NEMAJU: Dramatična epidemiološka situacija u Hrvatskoj
26. 10. 2020. u 22:10

MALTRETIRANjE SRBA U FBiH: Cvjetko i Manda Simić trpe stalne napade i provokacije
26. 10. 2020. u 22:28

KORONA ODNOSI ŽIVOTE U MAKEDONIJI: Preminulo 15 pacijenata, novozaraženih 247
26. 10. 2020. u 18:55

UKRAJINA IZDALA UPOZORENjE: Rusi će noćas lansirati raketu koja može da nosi nuklearno oružje
RUSIJA planira „trenažno“ lansiranje interkontinentalne balističke rakete RS-24 „Jars“ u noći između 18. i 19. maja, saopštila je ukrajinska vojna obaveštajna služba (GUR) 18. maja.
18. 05. 2025. u 15:55

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

SAMO 5 ZEMALjA: Ko je sve glasao za Srbiju i kako - maksimalnih 12 od komšija (FOTO)
POSLE završenog finala "Evrovizije 2025", na zvaničnom sajtu prestižnog muzičkog takmičenja objavljeno je i kako su glasale zemlje učesnice u polufinalima.
18. 05. 2025. u 11:34
Komentari (0)