LEPE VESTI IZ SLOVENIJE: Najmanje novozaraženih koronom od oktobra

Biljana Ristivojević

14. 12. 2020. u 12:37

PREMA podacima slovenačke vlade za nedelju 13. decembar, manje od jedne četvrtine od ukupnog broja testiranih u Sloveniji bili su pozitivni na korona virus, tj. njih 413, što je najmanji broj evidentiran još od početka oktobra.

ЛЕПЕ ВЕСТИ ИЗ СЛОВЕНИЈЕ: Најмање новозаражених короном од октобра

Foto: Depositphotos

Ukupan broj potvrđenih slučajeva od početka pandemije u dvomilionskoj Sloveniji je 96.727, u poslednja 24 sata 43 kovid pacijenta su izgubila bitku sa bolešću, ukupno 2.107, prenela je agencija STA.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (0)

HOROR U ZEMUNU: Blokaderi linčovali vozača i razlupali mu auto (VIDEO)