VELIKI POŽAR U MIGRANTSKOM KAMPU KOD BIHAĆA: Panika u Lipi, vatrogasci se bore sa vatrenom stihijom (VIDEO)

Biljana Ristivojević

23. 12. 2020. u 12:14

U MIGRANTSKOM kampu Lipa kod Bihaća, izbio je veliki požar, a prema pisanju sarajevskog portala Klix, vatra je buknula u blizini mesta gde se nalaze nafta i agregati za struju.

ВЕЛИКИ ПОЖАР У МИГРАНТСКОМ КАМПУ КОД БИХАЋА: Паника у Липи, ватрогасци се боре са ватреном стихијом (ВИДЕО)

Foto: Novosti

Za sada nema informacija kako je došlo do požara niti da li je podmetnut, rečeno je za portal u MUP-u Unsko sanskog kantona.

Takođe nema informacija ni o tome da li ima povređenih.

Vatrogasci i policija su upućeni na teren, a u kampu, kako se navodi, trenutno vlada panika.

Ranije danas je objavljeno da će taj kamp biti zatvoren i da je neizvesna budućnost hiljada migranata.

Savet ministara BiH je prošle sedmice odlučio da migrantski kamp Lipa ostaje i da će u njemu biti postavljeni kontejneri za prezimljavanje velikog broja migranata.

Toj odluci usprotivila se najuticajnija bošnjačka Stranka demokratske akcije Bakira Izetbegovića, koja smatra da migrantske centre treba formirati i na drugim područjima, a ne samo na onima gde žive pretežno Bošnjaci.
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

RUSIJA NA NOGAMA: Putin otkrio kakvo je stanje na frontu