JAK ZEMLJOTRES POGODIO HRVATSKU: Osetio se i u Banjaluci

Новости онлине/ Ј. К.

28. 12. 2020. u 07:13

ZEMLjOTRES jačine 5,2 stepena po Rihteru zabeležen je jutros 50 kilometara od Zagreba, a jako se osetio u samom gradu.

ЈАК ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ХРВАТСКУ: Осетио се и у Бањалуци

Foto: Printskrin

Zemljotres se osetio nešto pre 6:30 sati, a epicentar je bio 50 kilometara jugoistono od Zagreba i 13 kilometaara jugozapadno od Siska, na dubini od 2 kilometra, saopštio je Evropsko-mediteranski seizmološki centar.

Čitaoci portala Index javljaju da se potres osetio u celoj kontinentalnoj Hrvatskoj, pa i na obali. RTRS javlja da se potres osetio i u Banjaluci.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

BRITANSKI GENERAL PRIZNAO: Ukrajina ne može da pobedi Rusiju