DETALJI TRAGEDIJE KOJA JE POTRESLA BiH: Komšije razbile staklo, u vikendici zatekli stravičan prizor

01. 01. 2021. u 14:22

OSMORO nastradalih, od kojih četiri mladića i četiri devojke, crni je bilans nezapamćene tragedije koja je potresla Bosnu i Hercegovinu.

ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ КОЈА ЈЕ ПОТРЕСЛА БиХ: Комшије разбиле стакло, у викендици затекли стравичан призор

Ilustracija

Podsećamo, jutros oko 10 sati pripadnicima Policijske stanice Posušje prijavljeno je da je u vikendici u mestu Tribistovo kod Posušja pronađeno više tela.

Sumnjalo se da je u vikendici bila i deveta osoba, ali je, na koncu, utvrđeno, da je bilo osam. Nažalost, niko nije preživio.

Kako saznajemo, da nešto nije uredu prvi su primetili vikendaši iz susedne vikendice kojima je bilo čudno što niko ne izlazi. Prvo su kucali na vrata, a budući da se niko nije javio, odlučili su da razbiju staklo na prozoru.

Ušli su u unutrašnjost, gde ih je zatekao stravičan prizor – osam tela.

Potom su alarmirali policiju.

Nastradali su, prema prvim informacijama, 2001. i 2002. godište i svi su iz Posušja.

Prve informacije govore da se radi o gušenju plinom, odnosno da je puklo crevo na plinskoj peći.

(Avaz.ba)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO? Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema patriot Ukrajini

"DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO?" Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema "patriot" Ukrajini

TO JE bila velika nada u zaštiti od Putinovih raketa: u ponedeljak je predsednik SAD Donald Tramp najavio da će Ukrajini biti isporučeno oružje, ali da će Evropljani morati sve da plate. Sada se ispostavlja da Nemačka neće samo finansirati, već će morati i sama da isporuči sopstvenu protivvazdušnu odbranu, iako je već sada u deficitu, piše nemački Bild.

19. 07. 2025. u 10:22

Komentari (0)

Prelazak na naplatu električne energije preko poslovnih banaka nije na štetu ni građana ni EPS