BOLJE DA IH NAĐE POLICIJA NEGO ŠEŠELJ: Huligani kukavički oštetili prostorije SRS
23. 06. 2026. u 16:41
23. 06. 2026. u 16:41
22. 06. 2026. u 22:47
23. 06. 2026. u 16:05
23. 06. 2026. u 10:49
Miki Zg
22.01.2021. 17:31
Predsj. Milorad Dodik Rep. Srpske je sve iskreno i istinito rekao što svaki normalni čovjek na Balkanu misli o zavjeri ,migranti ! Zapad ih je pozvao ( Soroš i kompanija ) zatvorio prolaz prema njima i sada je parking u Srbiji ( 8500-10000 lutajućih -Cucić info danas ) i prelaze u Bosnu ,u Hr. ,Mađarsku ne može !
Mama
22.01.2021. 18:03
Dodik ima petlju da kaze sta vecona misli! Nisu Srbi bombardovali Avganistan , Siriju, Liniju pa da prima izbeglice kojo su muskarci sposobni za rat!! Zasto oni ne brane svoja ognjista nego dolaze ovde i prave "mirnu okupaciju" ???