EPIDEMIJA U ALBANIJI: Registrovano više od 1.100 novozaraženih, 15 osoba preminulo od virusa korona

U ALBANIJI su u toku prethodnog dana od korona virusa obolele još 1.143 osobe, dok je 15 pacijenata preminulo, saopštilo je danas Ministarstvo zdravlja te zemlje.

ЕПИДЕМИЈА У АЛБАНИЈИ: Регистровано више од 1.100 новозаражених, 15 особа преминуло од вируса корона

Foto: EPA

Trenutno su aktivna 33.552 slučaja od kojih su 483 na bolničkom lečenju, 37 na intenzivnoj nezi, a 15 na respiratorima, prenosi albanski portal Egzit.

Najviše novoobolelih je u Tirani i Valoni.

U poslednja 24 sata testirane su 4.083 osobe, ukupno 398.325.

Od početka pandemije od korona virusa oboleo je 88.671 građanin, a preminula su 1.503.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ČOVEK MORA OSTATI NAJVAŽNIJA KARIKA: U Fondaciji Mozzart održan  Serbia AI Security Summit 2026