NAŠLI OSTATKE UBIJENIH SRBA? U krugu bolnice Koševo otkriveni delovi kostiju, obuća i sat

Срна

10. 02. 2021. u 23:45

TOKOM ekshumacije u krugu bolnice Koševo u Sarajevu pronađeni su fragmenti kostiju, obuća i ručni sat za koji se pretpostavlja da pripada žrtvi proteklog rata, rekla je Srni portparol Instituta za nestala lica BiH Emza Fazić.

НАШЛИ ОСТАТКЕ УБИЈЕНИХ СРБА? У кругу болнице Кошево откривени делови костију, обућа и сат

Foto: Printskrin

- Pronađeni posmrtni ostaci i predmeti prebačeni su u prosekturu Javnog komunalnog preduzeća `Sveti Marko` u Miljevićima, gđe će uslijediti njihova forenzička obrada kako bi se utvrdio identitet žrtve - izjavila je Fazićeva.

Prema izjavi svjedoka koji je dao informaciju, na ovom lokalitetu mogli bi se naći posmrtni ostaci žrtava koji su iz bolničke mrtvačnice tu ukopane.

Kako Srna nezvanično saznaje, u krugu bolnice Koševo ukopani su posmrtni ostaci žrtava srpske nacionalnosti.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (2)

PARTIZAN POBEDOM PREUZIMA PRVO MESTO: Crno-beli silno motivisani na teškom gostovanju u Bačkoj Topoli