TESTIRANJE NA SVAKA 72 SATA: Taksisti LJubljane protestovali protiv odluke vlade
VIŠE od stotinu ljubljanskih taksista je vožnjom kroz središte grada i trubljenjem protestovalo danas protiv odluke vlade da se svaka 72 sata moraju testirati na korona virus kako bi mogli raditi.
Ilustracija / Foto Depositphotos
Sindikat taksista upozorio je da će protesti idućih dana eskalirati ako vlada ne povuče odluku koja im se čini nelogična i preterana, pogotovo što se neka ograničenja ukidaju.
Ministar saobraćaja Jernej Vrtovec, međutim, ističe da je odluka opravdana, ali bi mogla biti promenjena ako se epidemiološka situacija poboljša.
Preporučujemo
EPIDEMIJA U SEVERNOJ MAKEDONIJI: Pozitivno 358 osoba, preminulo još petoro
16. 02. 2021. u 20:16
ZAPOSLENI U AMAZONU DOBILI NETAČNE REZULTATE TESTA: Oko 4.000 radnika u samoizolaciji
16. 02. 2021. u 19:53
BLUMBERG NAJAVLjUJE NOVA OTKRIĆA: Zelenski je možda umešan u korupcionašku aferu koja trese Ukrajinu
PREDSEDNIK Ukrajine Vladimir Zelenski mogao bi biti umešan u veliki korupcionaški skandal u energetskom sektoru, preneo je američki magazin Blumberg, pozivajući se na izvore u antikorupcionim institucijama.
12. 11. 2025. u 11:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)