ZEMLJOTRES POGODIO BiH: Treslo se tlo i u Dubrovniku - Čulo se kao eksplozija
ZEMLjOTRES jačine od 3,1 stepena Rihterove skale pogodio je Bosnu i Hercegovinu, javljaju tamošnji mediji.

Foto: Tviter
Kako prenosi portal "ATV", epicentar potresa bio je osam kilometara jugoistočno od Stoca, na dubini od jedan kilometar.
- Dobro zatreslo u Stocu - napisao je jedan meštanin, dok je drugi dodao:
- Kao eksplozija, udar, tutnjava.
Podhrtavanje i uznemirenost su prijavili i građani Čapljine, Metkovića, Dubrovnika, ali i Mostara.
(Telegraf.rs)

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)