POLICAJAC PRIZNAO KIDNAPOVANJE I SILOVANJE: Optužen i za ubistvo
POLICAJAC Vejn Kazens priznao je danas da je kidnapovao i silovao Saru Everard, koja je nestala na putu za kuću u Klefemu u južnom delu Londona 3. marta.

Foto: AP
Njeno beživotno telo pronađeno je nedelju dana kasnije u šumi u blizini Ešforda u Kentu, preneo je BBC.
Kazens je priznao da je odgovoran za smrt Sare Everard, ali se nije izjasnio o optužbi za ubistvo.
Everardova, koja je bila marketinški stručnjak, išla je pešice ka svojoj kući i nestala je tokom noći.
Njen nestanak je prijavio njen mladić 4. marta, a njeno telo je pronađeno 10. marta u šumi.
Preporučujemo

SUROVOST VELjINOG VOJNIKA: Rani radovi sa pištoljima i dva leša na livadi
08. 06. 2021. u 20:00

USMRTIO ČETVORO OD PET ČLANOVA PORODICE: Likvidirao ih jer su muslimani
07. 06. 2021. u 23:19

BUKTI RAT NA RELACIJI BUDIMPEŠTA-ZAGREB Sijarto Plenkoviću: Ti si lažov, hoćeš preko nafte da profitiraš od rata u Ukrajini!
ODNOSI između Mađarske i Hrvatske dodatno su se zaoštrili nakon što je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto optužio Zagreb za ratno profiterstvo. Hrvatski državni vrh je u petak oštro odbacio optužbe, a premijer Andrej Plenković uzvratio je nazvavši Sijarta "izuzetno bezobraznim".
27. 09. 2025. u 12:25

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

"POČIVAJ U MIRU" Bajić se oprostio od dragog kolege: "Neka ti je večna slava"
GLUMAC, reditelj i profesor glume Enver Petrovci preminuo je u 72. godini, 22. septembra.
27. 09. 2025. u 09:35
Komentari (0)