KRALJICA ELIZABETA UGOSTILA BAJDENA: Poseta uključuje tradicionalno zajedničko ispijanje čaja (FOTO)
KRALjICA Velike Britanije Elizabeta Druga ugostila je danas američkog predsednika Džozefa Bajdena i njegovu suprugu Džil u dvorcu Vinzdor, uz najveće državne počasti.

Foto: Tanjug/AP Photo/Alberto Pezzali
Kraljica je ugostila Bajdena, koji je bio na Samitu G7 u Kornvolu, na jugozapadu Engleske.
Kako je preneo Bi-Bi-Si, poseta će uključivati tradicionalno zajedničko ispijanje čaja u kraljevskoj rezidenciji Bekršir.
Preporučujemo

ZVANIČNO OBELEŽEN ROĐENDAN KRALjICE ELIZABETE: "Lilibet" proslavila 95 godina
12. 06. 2021. u 16:42

MERKELOVA RAČUNA NA KONKRETNE PROJEKTE: G7 mora da pomogne zemljama u razvoju
13. 06. 2021. u 18:37

KINA OŠTRO UPOZORILA G7: Male grupe zemalja više ne odlučuju o sudbini sveta
13. 06. 2021. u 17:35

SAMIT LIDERI G7: Rusija i Kina na tapetu - hakeri, Tajvan, hemijsko oružje...
13. 06. 2021. u 17:21

NOVINAR BI ZA OVU REČENICU U SVAKOJ DRŽAVI ZAVRŠIO U ZATVORU: Policiju i tužilaštvo koji rade svoj posao naziva “odmetnuti deo”
OVO što se naziva novinarom Nove S u jutarnjem programu izgovorio je rečenicu zbog koje bi u svakoj državi završio u zatvoru.
30. 06. 2025. u 07:38

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (0)