HAOS NA SASTANKU PUTINA I BAJDENA: Amerikanci izazvali potpuni metež, obezbeđenje moralo da reaguje (VIDEO)
AMERIČKI novinari stvorili su gužvu na ulasku u salu i vili La Granž gde su se sastali predsednici Rusije i SAD Vladimir Putin i Džo Bajden, naveo je ruski novinar Pavel Zarubin.

Foto: AP Photo/Patrick Semansky
Kako je rekao, u prostoriju gde su bili predsednici je zbog toga uspelo da uđe svega nekoliko dopisnika.
- Samo sam video da su predsednici već sedeli, a novinari su sve vreme pokušali polako da se probiju tamo. U nekom momentu sve se pretvorilo u to da predsednici sede i prosto gledaju kako novinari tamo ulaze. Treba pošteno reći da su takav haos izazvali američki novinari i američka strana, oni su sve vreme pokušavali da uvedu više fotoreportera i novinara, to je sve dovelo do toga do čega je dovelo - rekao je Zarubin.
Na kraju je samo nekoliko novinara uspelo da prisustvuje početku sastanka Putina i Bajdena u uskom formatu.
Na ulazu je zato došlo do meteža koji je trajao više od četvrt sata, rekao je Zarubin.
- Izađite! Napustite prostoriju kad vam kažem - obezbeđenje je guralo predstavnike medija iz prostorije gde su se sastali predsednici SAD i Rusije.
(Sputnjik)
Preporučujemo

PUTIN NASMEJAO BAJDENA: Počeo sastanak dvojice predsednika, evo šta su rekli novinarima
16. 06. 2021. u 14:05


DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)