BAJDEN ME NIJE ZVAO U GOSTE, NISAM NI JA NJEGA: Putin - "O njegovoj duši ne može ništa da se kaže, ali je konstruktivan sagovornik"

Новости онлајн

16. 06. 2021. u 18:57

PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin obratio se novinarima nakon višestnih pregovora sa američkim predsednikom Bajdenom.

БАЈДЕН МЕ НИЈЕ ЗВАО У ГОСТЕ, НИСАМ НИ ЈА ЊЕГА: Путин - О његовој души не може ништа да се каже, али је конструктиван саговорник

Foto: EPA

Putin je, između ostalog, rekao i da ga Bajden nije zvao u goste, samim tim ga ni on za sada nije pozvao da doputujue u Rusiju.

Kako je objasnio, za tako nešto je potrebno sa se stvore uslovi.

Upitan od strane novinara „šta je video u očima Bajdena“, Putin je rekao da „o njegovoj duši ne može ništa da kaže, ali da je Bajden veoma odmeren i konstruktivan sagovornik“.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO? Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema patriot Ukrajini

"DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO?" Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema "patriot" Ukrajini

TO JE bila velika nada u zaštiti od Putinovih raketa: u ponedeljak je predsednik SAD Donald Tramp najavio da će Ukrajini biti isporučeno oružje, ali da će Evropljani morati sve da plate. Sada se ispostavlja da Nemačka neće samo finansirati, već će morati i sama da isporuči sopstvenu protivvazdušnu odbranu, iako je već sada u deficitu, piše nemački Bild.

19. 07. 2025. u 10:22

Komentari (2)

ŠEŠELJ DOTUKAO ZGUBIDANE: Blokaderi u društvo unose nasilje