ZADAVIO I RASKOMADAO MAJKU, PA JE JEO DVE NEDELJE: Monstruozan zločin u Španiji, bivši konobar delovima tela hranio i psa! (FOTO+VIDEO)
ALBERTO Sančez Gomez (28) osuđen je na 15 godina i pet meseci zatvora u Španiji.
Foto: Printskrin
Gomez, bivši konobar, je proglašen krivim za ubistvo majke Marije Soledad Gomez, koja je imala 60 godina. naime, on je ubio majku, pa isekao njeno telo i jeo ga dve nedelje!
Prema španskim medijima, zločin se dogodio 2019. godine. Gomez je imao zabranu pristupa majci, koju je prekršio. Posvađali su se i on ju je zadavio.
Jeziv slučaj kanibalizma otkriven je kada se policiji javio Marijin prijatelj, zabrinut što ne može da stupi sa njom u kontakt. Policija je stigla u kuću u istočnom Madridu, a sve što su otkrili bilo je šokantno i za njih!
Miror je u maju objavio kako je Gomez rekao policiji koja ga je uhapsila da je majku jeo „malo po malo“ i da je delove njenog tela delio sa svojim psom.
Lokalni izveštaji u to vreme kažu da je telo nesrećne žene isečeno na više od 1.000 delova. Detektivi su pronašli delove njenih ostataka u taperver posudama u zamrzivaču. Kosti su otkrivene u kutijama oko porodične kuće, a glava, ruke i srce nađeni su na krevetu u stanu u blizini čuvene arene za borbu bikova Las Ventas u španskoj prestonici.
U optužnici je bilo navedeno da je ubica ljudožder koristio stolarsku testeru i dva kuhinjska noža da bi isekao telo svoje majke.
Pokušao je da se odbrani rekavši da je pretrpeo psihotičnu epizodu kada je izvršio jezivo ubistvo, da je čuo glasove koj su mu govorili da mora da je ubije, ali sud je odbacio taj stav.
Osim kazne zatvora, Gomez će morati da plati 60.000 evra (73.000 dolara, 52.000 funti) kao odštetu svom bratu, na ime pretrpeljnog emotivnog bola.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
MAJKU DOTUKAO SEKIROM? Novi detalji stravičnog zločina u Bačkoj Palanci
05. 06. 2021. u 07:17
DOKTOR UBIO, ISEKAO I SKUVAO NINU (27): Poludeo posle otkrića, pa je udavio!
01. 05. 2021. u 20:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)