JAK ZEMLJOTRES POGODIO TADŽIKISTAN: Poginulo pet osoba
U ZEMLjOTRESU jačine 5,9 stepeni, koji je pogodio Tadžikistan rano jutros, poginulo je petoro ljudi, prenela je agencija RIA Novosti.

Foto: Depositphotos
Epicentar potresa se nalazio na dubini od 40 kilometara, oko 164 kilometara severoistočno od glavnog grada Dušanbea, u kome živi oko 679.000 stanovnika, potvrdio je Evropski mediteranski seizmološki centar, prenosi TASS.
Za sada nema izveštaja o zabeleženoj materijalnoj šteti ili povređenim i nastradalim osobama.

"DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO?" Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema "patriot" Ukrajini
TO JE bila velika nada u zaštiti od Putinovih raketa: u ponedeljak je predsednik SAD Donald Tramp najavio da će Ukrajini biti isporučeno oružje, ali da će Evropljani morati sve da plate. Sada se ispostavlja da Nemačka neće samo finansirati, već će morati i sama da isporuči sopstvenu protivvazdušnu odbranu, iako je već sada u deficitu, piše nemački Bild.
19. 07. 2025. u 10:22

SKANDAL TRESE NEMAČKU: Pogledajte koliko je Analena Berbok potrošila na šminku za samo tri meseca
KABINET bivšeg nemačkog kancelara Olafa Šolca izdvojio je skoro 590.000 evra iz javnih sredstava za šminkanje i uređivanje izgleda državnih funkcionera u periodu od 2022. do marta 2025. godine, piše Bild pozivajući se na podatke nemačke vlade.
19. 07. 2025. u 11:16

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)