MONAH SA SVETE GORE PRVI HOSPITALIZOVAN ZBOG DELTA SOJA U GRČKOJ: Nije vakcinisan, priključen je na aparate i u teškom je stanju

10. 07. 2021. u 22:51

MONAH sa Svete gore je prvi oboleli od delta soja korona virusa u Grčkoj, koji je hospitalizovan i nalazi se na odeljenju intenzivne nege, javljaju grčki mediji.

МОНАХ СА СВЕТЕ ГОРЕ ПРВИ ХОСПИТАЛИЗОВАН ЗБОГ ДЕЛТА СОЈА У ГРЧКОЈ: Није вакцинисан, прикључен је на апарате и у тешком је стању

Arhiva

Monah (49) godina, nije bio vakcinisan, priključen je na aparate i u ozbiljnom je stanju, prenela je MIA.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Revolucija u transplantaciji kose