NA LEĐIMA RUSKOG "TIGRA": Specijalci se obrušili na „neprijatelja“ (VIDEO)
PRIPADNICI ruskih specijalnih jedinica u oklopnim vozilima „Tigar M SpN“ uništili su „grupe militanata“ na vežbama kod Samare, prenosi televizija „Zvezda“.

Foto: Printscreen/TV Zvezda
Izviđačke grupe otkrile su mesto na kojem su okupile snage uslovnog protivnika. Televizija prenosi da su „neprijatelji“ pripremali diverziju na važan vojni objekat.
- Vojska je izvela marš od 100 kilometara u područje u kojem su bili stacionirani 'militanti' i uništila ih koristeći automatske bacače granata AGS-17 'Plamen' i mitraljeze 'Kord' instalirane na oklopna vozila - navodi se u saopštenju.
Inače, rusko oklopno vozilo „Tigar“ je višenamensko vozilo povećane prohodnosti. Namenjeno je za prevoz ljudi i tereta. Ima kapacitet od šest do 10 ljudi, a nosivost do 1.200 kilograma. Postoji oko 55 modifikacija tog vozila.
(Sputnjik)
Preporučujemo

RUSKI “OKLOPNjACI“ U AKCIJI: Ovako izgleda kada “T-14 Armata” pogodi drugi tenk (VIDEO)
11. 07. 2021. u 20:13

SUHOJI OTERALI AMERIČKE ŠPIJUNE: Ruski lovci Su-30 i Su-27 presreli dva špijunska aviona
11. 07. 2021. u 19:04

SVI SU JE ČEKALI: U Finski zaliv uplovila nečujna nuklearka „Knez Vladimir“ (VIDEO)
10. 07. 2021. u 21:22

RUSKI STRATEŠKI BOMBARDERI LANSIRALI RAKETE: Preleteli više od 4.000 km i gađali mete
08. 07. 2021. u 22:35

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (0)