ODSLUŽILA KAZNU: Članica grupe "Pusi rajot" napustila Rusiju po izlasku iz zatvora
ČLANICA ruskog pank benda ''Pusi rajot'' Veronika Nikulšina, napustila je danas Rusiju odmah po izlasku iz zatvora.
Foto: EPA
Nikulšina je u zatvoru odslužila dve kazne od po 15 dana zbog nepoštovanja policije, a odmah po izlasku na slobodu otišla je na aerodrom i napustila zemlju.
- Vlasti pokušavaju da nam nešto poruče - rekla je ona za ''Dožd'', nezavisni ruski TV kanal.
Nikulšina je napustila Rusiju u društvu svog dečka, a novinarima nije želela da kaže gde ide, prenela je Hina.
Bend ''Pusi rajot'' je poznat po neobičnim nastupima i političkim performansima protiv vlasti.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
UZNEMIRUJUĆI SNIMAK IZ RUSIJE: Medved u cirkusu ščepao dresera za nogu (VIDEO)
18. 07. 2021. u 19:54
AUTOMOBIL SE ZAKUCAO U KAMION: Teška saobraćajna nesreća u Rusiji (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)
18. 07. 2021. u 16:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (2)