INCIDENT NA AERODROMU U DUBAIJU: Sudarila se dva aviona na pisti
AVION niskobudžetne aviokompanije Flaj Dubai sudario se rano jutros sa avionom kompanije Galf er sa sedištem u Bahreinu, na stazi za rulanje na Međunarodnom aerodromu u Dubaiju, ali povređenih nije bilo, saopštile su vlasti.

Foto: AP
Flaj Dubai je saopštio da je njegov Boinig 737-800s, koji je trebalo da leti za Kirgistan, oštećen u "manjem incidentu" i da je bio primoran da se vrati na startnu poziciju.
Kako se navodi u saopštenju, putnici su otputovali šest sati kasnije drugim letom, prenosi AP.
Kompanija ističe da će sarađivati sa vlastima u istrazi incidenta.
Galf er je s druge strane saopštio da je avion druge kompanije udario jedan od njegovih aviona u rep.
Galf er prevozi putnike iz Dubaija do Međunarodnog aerodroma Bahreina u Manami.
Međunarodni aerodrom Dubai saopštio je da je zbog sudara jedna od njegovih pista bila zatvorena dva sata, ali da red letenja nije poremećen.
Preporučujemo

KORONA U FRANCUSKOJ: Čak 21 hiljada novozaraženih, ali broj hospitalozovanih - pada
22. 07. 2021. u 00:50

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)