GRČKI MINISTAR POZITIVAN NA KORONU: Zbog potpune vakcinacije očekuje blaži oblik
GRČKI ministar za razvoj i investicije Adonis Jorgiadis je objavio danas da je pozitivan na korona virus.
Foto: Printscreen/Jutjub/Grik reporter
On je to objavio na Tviteru rano jutros, nakon što je, kako kaže, sinoć imao groznicu, prenela je grčka agencija ANA.
Ministar je zbog toga uradio PCR test, čiji je rezultat bio pozitivan.
Jorgiadis je nešto ranije u ponedeljak uradio brzi test pre gostovanja na jednom privatnom TV kanalu, ali su rezultati tog testa bili negativni.
- Imam skoro 49 godina i jedini razlog zbog kog znam da ću imati blaži slučaj je činjenica da sam u potpunosti vakcinisan - tvitovao je ministar, pozivajući sve ljude, posebno starije od njega, da se vakcinišu što je pre moguće.
Preporučujemo
RASTE BROJ ZARAŽENIH: Sve veći broj kovid pozitivnih turista koji se vraćaju u Italiju
26. 07. 2021. u 15:13
KORONA BROJKE NE POSUSTAJU U RUSIJI: Registrovano 24.072 novih slučajeva virusa
25. 07. 2021. u 11:38
NOVI SLUČAJ KORONE U TOKIJU: Holandski veslač poslat kući zbog pozitivnog testa
24. 07. 2021. u 03:50
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)