DOŠAO SA LJUBAVNICOM NA VAKCINACIJU, TU GA SAČEKALA SUPRUGA: Dve žene se potukle, nastao opšti haos (VIDEO)
NA društvenim mrežama nekoliko dana unazad kruži snimak tuče iz Brazila, koji se dogodio na punktu za vakcinaciju u ovoj državi.
Foto: Printskrin/Tviter
Brazilac iz opštine Bajeu došao je na vakcinaciju u društvu svoje ljubavnice, iako je rekao ženi da ide na pijacu. Ono što nije znao jeste da je i supruga planirala da se vakciniše tog dana, s tim što mu je rekla da ide u posetu ženi svog brata.
Njih dve došle su na vakcinaciju ne mogavši da veruju šta vide – na par metara od njih stajao je “junak” naše priče sa ljubavnicom!
Supruga je odmah skočila na ljubavnicu koja se branila bacanjem stolica na nju i drugu ženu, ali joj to nije puno pomoglo. Zaradila je nekoliko masnica i morala je umesto vakcine u bolnicu.
(Kurir)
Preporučujemo
EKONOMIJA U SAD: Trgovinski deficit porastao u junu na 91 milijardu dolara
28. 07. 2021. u 17:11
PAKLENA NEDELjA U ITALIJI: Poplave, požari, grad i odroni (FOTO, VIDEO)
28. 07. 2021. u 15:59
UKRAJINCI PONOVO IZVRŠILI NAPAD NA KURSK: Ima mrtvih, korišćeno ubojito naoružanje
27. 12. 2025. u 15:36
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)