PUTIN O VAKCINACIJI PROTIV KORONE: "Nikog ne treba zastrašivati - ljudima treba objašnjavati"
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin još jednom je ponovio da se ljudi ne smeju prisiljavati da se vakcinišu protiv virusa korona.

Foto: Tanjug
- Nikog ne treba zastrašivati, nikog ne treba prisiljavati. Treba im objašnjavati - rekao je Putin na sastanku sa članovima partije "Jedinstvena Rusija".
Predsednik je naglasio da građanima treba objašnjavati sve prednosti vakcinacije i zaštite od teških slučajeva infekcije.
- Naravno, mogu i treba stvarati različite vrste podsticaja, ali to ne sme da bude kampanja nametanja - rekao je on.
(Sputnjik)
Preporučujemo

IZRAEL PROMENIO ODLUKU: Starosna granica za buster dozu smanjena na 40 godina
19. 08. 2021. u 23:11

IZMERENA EFIKASNOST TREĆE DOZE FAJZERA: Među starijima od 60 godina efikasna 86 odsto
19. 08. 2021. u 15:08

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

TRAMP ZASPAO I ZAHRKAO NA SAHRANI PAPE? U njega je ušao duh "Uspavanog Džoa" ili to baš i nije tako?
"USPAVANI Donald" na delu ili baš i ne?
27. 04. 2025. u 14:11
Komentari (0)