POSLE 30 SATI IZVUKLI ŽIVOG PSA IZ RUŠEVINA: Vatrogasci u Torinu spasili životinju nakon eksplozije (VIDEO)
ITALIJANSKI spasioci izvukli su živog psa iz ruševina kuće u Torinu 30 sati nakon što se ona srušila u eksploziji u kojoj je poginuo jedan dečak.
Foto: Printskrin
Vatrogasci su objavili video snimak na kome se vidi pas prekriven komadima drveta i delovima zida u ruševinama pre nego što su objavili da je pas dobro. Spasioci su pozvani u utorak posle eksplozije koja je srušila krov i nakon opsežne potrage pronašli su telo četvorogodišnjeg dečaka. Pre toga spasili su nekoliko ljudi. Pretpostavlja se da je uzrok eksplozije bia cisterna na gas, ali istraga je u toku.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 01:24
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)