SRAMNA INICIJATIVA IZ SAD: Za svakog ubijenog Amerikanca, grad u Avganistanu treba zbrisati sa lica Zemlje!
KONTROVERZNI američki novinar Tod Starns podigao je buru svojim tvitom o ubijenim američkim marincima u terorističkim napadima u Kabulu.

Foto: EPA
- Za svakog ubijenog Amerikanca, grad u Avganistanu treba zbrisati sa lica Zemlje - napisao je Tod Starns.
Ova izjava veoma podseća na princip nacističke nemačke o streljanju sto Srba za jednog ubijenog nemačkog vojnika.
Podsećamo, najmanje 60 Avganistana i 12 američkih vojnika poginulo je u današnjim bombaškim napadima kod aerodroma u Kabulu, javlja AP pozivajući se na američke i avganistanske zvaničnike.
Preporučujemo

MARIN LE PEN POSLE KRVOPROLIĆA U KABULU: Moramo zaštititi Evropu od ove pretnje!
26. 08. 2021. u 22:42

NEMAČKA BESNI: Oglasila se Angela Merkel posle terorističkih napada u Kabulu
26. 08. 2021. u 21:43

BUKTI RAT NA RELACIJI BUDIMPEŠTA-ZAGREB Sijarto Plenkoviću: Ti si lažov, hoćeš preko nafte da profitiraš od rata u Ukrajini!
ODNOSI između Mađarske i Hrvatske dodatno su se zaoštrili nakon što je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto optužio Zagreb za ratno profiterstvo. Hrvatski državni vrh je u petak oštro odbacio optužbe, a premijer Andrej Plenković uzvratio je nazvavši Sijarta "izuzetno bezobraznim".
27. 09. 2025. u 12:25

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

"POČIVAJ U MIRU" Bajić se oprostio od dragog kolege: "Neka ti je večna slava"
GLUMAC, reditelj i profesor glume Enver Petrovci preminuo je u 72. godini, 22. septembra.
27. 09. 2025. u 09:35
Komentari (11)