MRAČAN KRAJ ZA BAJDENA KAO PREDSEDNIKA: Kris Valas upozorio na mogući teroristički napad u Americi

VODITELj Foks njuza Kris Valas rekao je u petak da bi teroristički napad na Sjedinjene Države iz Avganistana mogao biti "spuštanje zavese" na Bajdenov mandat kao predsednika.

МРАЧАН КРАЈ ЗА БАЈДЕНА КАО ПРЕДСЕДНИКА: Крис Валас упозорио на могући терористички напад у Америци

Foto AP

- Toliko smo oslabljeni da se nosimo sa svim džihadistima koji će doći u taj deo sveta, u Avganistan i to će pokrenuti prava pitanja. Znate, koliko je juče bilo loše, predsednik se može izvući iz toga, ali ako dođe do napada na Ameriku iz Avganistana nakon povlačenja svih naših trupa, to bi moglo biti spuštanje zavese na Bajdenov mandat - rekao je Kris Valas.

Podsećamo, voditelj Foks njuza Taker Karlson oštro je kritikovao u svojoj emisiji američkog predsednika Džoa Bajdena zbog jučerašnjih terorističkih napada u Avganistanu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

IMALA ČAK 115: Kako je Anica Milenković smršala 52 kilograma za šest meseci - Zbog stresa oko sina sam se gojila