JEZIV SNIMAK URAGANA: Amerika na nogama - Očekuje se da snažna Ida udari za nekoliko sati (FOTO/VIDEO)
URAGAN Ida približava se Luizijani, koju bi trebalo da pogodi krajem današnjeg dana snagom "velikog i krajnje opasnog uragana".

Foto: Tviter printskrin/NOAASatellites
Američki Nacionalni centar za praćenje uragana objavio je da je uragan ojačao na kategoriju 4 (od maksimalnih 5). Vetrovi duvaju brzinom 209 kilometara na sat.
Uragan Ida trebalo bi da dođe do obale u roku od par sati, javljaju američki mediji.
Američka agencija za okeane i atmosferu (NOAA) objavila je satelitski snimak središta uragana.
Kompanije su smanjile proizvodnju "ofšor" nafte za 91 odsto, a rafinerije u Luizijani rade smanjenim intenzitetom.
Regionalna cena nafte porasla je zbog očekivane smanjene proizvodnje i povećane potražnje usled evakuacija.
BONUS VIDEO
Preporučujemo

BAJDEN ALARMIRAO NACIJU: Biće novih napada u narednih 24 do 36 sati!
28. 08. 2021. u 21:05 >> 21:10

OSTALO JE JOŠ SAMO TRI DANA: SAD počele povlačenje sa aerodroma u Kabulu
28. 08. 2021. u 18:06

BAJDEN DAO ODREŠENE RUKE VOJSCI: Panika na aerodromu u Kabulu, očekuju se novi napadi
27. 08. 2021. u 20:28

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (0)