BEZ KOVID PROPUSNICE NI U TOALET: Vlada Holandije propisala mere za ugostiteljstvo
HOLANDSKE vlasti su ukinule neka ograničenja u borbi protiv korona virusa, među kojima je držanje fizičkog odstojanja, ali su najavile kovid propusnice za barove, restorane i festivale.
Foto: Piksabej
Iako mušterije holandskih barova na terasi nisu obavezni da pokažu kovid propusnicu ipak će morati da je imaju za toalet, jer on je unutra.
Holandski premijer Mark Rute nedavno je rekao da nije dobra ideja praviti izuzetak za mušterije koje sede na terasama kafea, jer će ljudi neizbežno morati da uđu da plate račun ili da odu u toalet.
Preporučujemo
JEZIVE SCENE U KURSKOJ OBLASTUI: U masovnim grobnicama otkrivena tela 524 osobe
22. 01. 2026. u 22:15
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)