BAJDEN "PROZVAO" ČEČENIJU, KADIROV MU ODMAH ODGOVORIO: Iznenađujuća poruka lidera ruske planinske republike
PREDSEDNIK SAD Džo Bajden je danas sa govornice UN "prozvao" rusku republiku Čečeniju i njeno rukovodstvo, piše RIA Novosti.

Foto: Dmitry Astakhov, Sputnik, Government Pool Photo via AP/Eduardo Munoz/Pool Photo via AP/Jutjub/M F P
Bajden je pozvao međunarodnu zajednicu da preduzme mere radi zaštite prava seksualnih manjina i LGBT osoba širom sveta, posebno pomenuvši dve države.
- Svi se moramo zalagati za prava LGBT zajednice, kako bi omogućili da žive slobodno, u ljubavi i bez straha, bilo da se radi o Čečeniji ili Kamerunu, ili bilo kom delu sveta - rekao je Bajden.
Kadirovu nije dugo trebalo da odgovori, i istakao je da su Bajdenove reči "čudne i apsurdne", nakon čega je pozvao predsednika SAD da poseti Čečeniju.
BONUS VIDEO: ANGELI MERKEL ZAZVONIO TELEFON NA SASTANKU SA PUTINOM: Njegova reakcija će vas oduševiti

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

Ogroman leš misterioznog bića isplivao na poznatu plažu, svi se pitaju ŠTA JE TO? (FOTO)
LEŠ tajanstvenog i ogromnog stvorenja isplivao je na popularnu plažu Kefn Sidan na jugu Velsa i iznenadio lokalne stanovnike i turiste, javlja San.
04. 09. 2025. u 18:31
Komentari (3)