„NE BUDITE TOLIKO EMOTIVNI“: Peskov o predlogu američkih senatora da se proteraju ruske diplomate
PORTPAROL ruskog predsednika Dmitrij Peskov prokomentarisao je predlog američkih senatora da se protera 300 ruskih diplomata, ocenivši da je reč o „izuzetno emotivnom predlogu“.

Foto: Sergei Karpukhin/Pool photo via AP
- Da biste proterali toliko diplomata prvo je potrebno imati ih toliko na broju. To je pre svega emotivan predlog. Očigledno je da mnogi u Americi ni ne znaju koliko tamo ima ruskih diplomata - rekao je on.
Peskov je rekao i da zbog svega što se dešava u odnosima Rusije i SAD strada običan narod.
- Trpe Rusi koji ne mogu da dobiju vizu, trpe Amerikanci koji takođe ne mogu da dobiju vizu. Sve što se dešava u našim odnosima odražava se na običan narod - naglasio je.
Peskov je dodao i da politika Vašingtona, koja je usmerena na pogoršanje odnosa sa Rusijom, nije donela nikakve dobre rezultate.
Preporučujemo

RUSIJA NIKAKO NIJE ODGOVORNA ZA TO: Peskov o haosu na tržištu gasa u Evropi
06. 10. 2021. u 12:09

RUSIJA: Nigde ne piše da se Moskva obavezala da će štititi integritet Ukrajine
06. 10. 2021. u 09:28

"JUČE SU VAM SVE POKAZALI“: Poruka Rusije posle pada Fejsbuka i Instagrama
05. 10. 2021. u 12:25

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)